Київщина і Братиславський край наводять мости дружби (РОЗШИРЕНО)

  Новий поворот у відносинах Київщини та Братиславського краю. Після тривалої паузи два столичні регіони співпрацюватимуть знову. Взаємини поки що на папері закріпили голова Київської облдержадміністрації Віра Ульянченко із своїм словацьким колегою Володимиром Баяном. Угоду про співпрацю обидва чільники пообіцяли перетворити в цілком реальні проекти.
  Київщина і Братиславський край, столичний регіон Словаччини, наводять мости дружби. До Братислави, через Відень, столичний губернатор Віра Ульянченко приїхала за угодою про співпрацю. Вона хоче звабити словацьких інвесторів на розбудову Київщини. Її цікавить друга Кільцева, готелі, житло та великий оптовий ринок у передмісті. 

  У Словаччині тільки на те й чекали. Повернути втрачені відносини та заразом авіасполучення Київ - Братислава. Це програма мінімум на найближчі кілька років. А поки українська делегація робить зайвий гак - спочатку летить до Відня, а вже звідти - до словацької столиці.

  Місто розваг - давня мрія чільниці Київщини. Тому Сенецький аквапарк, неподалік Братислави, для відвідин обрали не випадково. Розважаються тут і влітку, і взимку.

  Таких як оцей Ульянченко хоче звести не один. Як варіант називає Білу Церкву та Переяслав-Хмельницький.   

  Візит до Словаччини українська делегація називає знаковим. Попереду підписання інвестиційних угод, розробка нових туристичних маршрутів та освітніх проектів. У планах -  підписати подібну угоду і з Нижньою Австрією. Бо ж Ульянченко взялася готувати область до футбольного Євро.  

  Юлія Наконечна, Андрій Єршов, 5 канал
  Попередній матеріал
  У Києві реконструюють деякі в`їзні автомагістралі
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура закрила кримінальну справу проти людей Черновецького
  Теги:
  Loading...