Київрада затвердила склад 15 постійних комісій

  Київська міська рада затвердила склад 15 постійних комісій. Як повідомляє


  "Це ще один крок до узурпації влади партією УДАР, і загалом це рішення неправильне, але ми голосуватимемо "за", - заявив представник Радикальної партії Андрій Лозовий, пояснивши, що, усунувшись від керівництва в комісіях, вони втратять всяку можливість впливати на владу.

  У свою чергу представник Демальянсу Василь Гацько зазначив, що меншість наполягала на тому, щоб їм дали можливість отримати контроль над бюджетною комісією, тобто віддати посаду голови цієї комісії.

  Депутат від УДАРу, голова бюджетної комісії Андрій Странніков наголосив, що всі керівні посади в комісіях було розподілено пропорційно кількості депутатів - приблизно в співвідношенні 65% від УДАРу та 35% - від меншості.

  Водночас депутат-самовисуванець Олександр Пабат заявив, що нинішня ситуація нагадує йому формування комісій за часів мера Леоніда Черновецького, коли керівні посади також було віддано представникам однієї політичної сили - "Блоку Черновецького".

  Найбільша кількість депутатів увійшла до комісій з містобудування та архітектури (20), бюджету (17), з питань власності (14).
  Попередній матеріал
  Сім'ї Героїв Небесної Сотні отримають земельні ділянки - Держземагентство
  Наступний матеріал
  В "Украерорусі" заперечують, що знищення Іл-76 могло статися через зраду диспетчерів