Київрада виділила землю для будівництва житла ошуканим інвесторам "Еліта-Центр"

  Жертвам "Еліти-центр" - дві земельні ділянки під будівництво. Рішення про зведення готелю у Бабиному Яру - скасувати, а за тарифи - ані пари з вуст. Столичні депутати знову у зборі.

  Одне з ключових питань сесії - житло для постраждалих від будівельної оборудки "Еліти-Центру". Вже о восьмій ранку під стінами мерії зібралось близько двох сотень ошуканих інвесторів.

  Чекали не дарма: сесія затвердила земельні ділянки під будівництво житла для "елітників" - це  проспекти Сталінграда, 7-б та Петра Запорожця, 15-в і вулиця Курнатовського, 7-б. 

  Ще одне питання, яке б мало стати основним на засіданні депутатів,-  тарифне. Ще минулої сесії, довкола цін на комірне виникли суперечки. Щоб остаточно їх розв`язати - була створена робоча група щодо тарифної політики. І вже на першому її засіданні, замість мораторію на підвищення цін, депутати обговорювали зростання тарифів. 

  Натомість депутат Київради Юрій Бондар запевняє: поки що ніякого рішення щодо підвищення цін на комірне - немає.

  Останнє засідання робочої групи відбудеться у понеділок, і вже у середу - 14-го жовтня депутати звітуватимуть про його підсумки на наступній сесії Київради.

  Попередній матеріал
  Небезпеки для здоров`я через пожежу на Бортницькій станції аерації немає
  Наступний матеріал
  У Іспанії зійшов з рейок потяг - є загиблі
  Теги: