Київрада одноголосно ухвалила бюджет 2014 рік

  Київрада одноголосно ухвалила бюджет на поточний рік. Відколи майданівці розмістилися у приміщенні КМДА на Хрещатику, столичні депутати засідають у будівлях районних рад. Цього разу сесію провели в Печерській адміністрації, яку з самого ранку пікетували і майданівці і бюджетники. Перші - вимагали легітимної ради, другі - просили ухвалити кошторис. Зрештою бюджет підтримали й опозиційні депутати, хоча й пророкують бюджетну дірку столиці щонайменше у 4 мільярди.

   

  Не за політику, а за гроші - законно зароблені зарплати та пенсії ці жінки хочуть отримати наступного місяця. Тому й вболівають за ухвалення бюджету.

  Перший протестуючий: «А бюджет будут принимать, меня волнует, чтоб его приняли. Без бюджета жить нельзя».

  Другий протестуючий: «Есть два слова, которым меня научили в школе - я старой закалки: эволюция и революция. Революция это бысто и к сожалению ухудшения. Сечас 17 год, когда все рушится. Когда сесть с голой задницей на печку, растратить все деньги и все. Так нельзя. Оооо, извените, я их не перекричу».

  Перекричати не можуть жінки ось цих майданівців, які прибули пікетувати засідання Київради.

  Володимир Макеєнко, голова КМДА: «Я стану між людьми і Беркутом, без охорони без нікого».

  Новопризначений голова КМДА  теж прийшов на засідання. А щоб краще працювалось депутатам - вийшов на вулицю - заспокоїти мітингувальників.

  Протестуючий: «Я хочу спокою, я хочу бюджету в місті Києві. У львові бюджет є - є, в Франківську є - є! Чому в Києві нема?»

  Журналіст: «Але у Львові є обрана рада».

  Протестуючий: «Це питання до Верховної Ради. Сьогодні зима, сьогодні холод, треба робити капітальні вкладення, 32 будинки на оболоні без тепла, треба приймати і треба робити. Які інші пропозиції?»

  Андрій Іллєнко, народний депутат, ВО «Свобода»: «Давайте приймайте бюджет і йдіть на вибори. Самоліквідовуйтесь, складайте мандат і все. але ж вони цього не хочуть. Вони хочуть до 2012 року сидіти».

  Зрештою на запрошення голови КМДА опозиційні депутати вирішили зайти всередину.

  І вже всередині домовились - бюджет ухвалити одноголосно.

  Володимир Макеєнко: «Прийняття бюджету - це перший крок, другий крок - створення райрад. Домовились? Жмем руку».

  Ігор Мірошниченко, народний депутат ВО «Свобода»: «Ми беремо слово з голови КМДА - це політичне питання, що районні ради в Києві будуть відновлені».

  Районні ради, які були скасовані в 2010-му році, на переконання опозиції, будуть більш легітимною владою, аніж чинна - столична. Однак отримавши ухвалений бюджет - керівництво Київради заявило - у створенні районних рад головне не поспішати.

  Галина Герега, секретар Київради: «Потрібно створювати комісію, потрібно відпрацьовувати, потрібно радитись. але в першу чергу з киянами».

  Ірина Герасимова, Ганна Рибалка, Віктор Сніжко, «5 канал».  

  Попередній матеріал
  У Сімферополі закликали євромайданівців виконати вимоги закону про амністію [відео]
  Наступний матеріал
  Відео-звернення до українського народу записали знаменитості Греції [відео]
  Теги:
  Loading...