Київенерго відключить світло на кількох столичних вулицях через борги

  Станом на 10 червня заборгованість комунального підприємства "Київміськсвітло" перед ПАТ "Київенерго" за спожиту електроенергію сягнула понад 38,3 млн грн, у зв'язку з чим ПАТ попереджає про відключення вуличного освітлення низки об'єктів. Про це йдеться в повідомленні "Київенерго", оприлюдненому в середу, пише "Інтерфакс-Україна".


  "У зв'язку з критичною заборгованістю ПАТ "Київенерго" 11-12 червня 2014 вимушено відключити об'єкти КП "Київміськсвітло", які забезпечують вуличне освітлення на вул. Космонавта Комарова в Солом'янському районі, вулицях Симиренка, Якуба Колоса, Кільцевій дорозі у Святошинському районі, вул. Леніна та просп. Григоренка в Дарницькому районі, вул. Закревського в Деснянському районі, вул. Мате Залки в Оболонському районі столиці", - сказано в повідомленні.

  У "Київенерго" додали, що у встановлені терміни та відповідно до чинного законодавства повідомили про заплановані відключення об'єктів, які забезпечують вуличне освітлення КП "Київміськсвітло", прокурору міста Києва, керівництву Головного управління з надзвичайних ситуацій у Києві, Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії в м. Києві, Головного управління СБУ в Києві та Київській області.

  "Борг столичних споживачів за спожиту електроенергію на початок червня поточного року сягнув 845 млн грн. Комунальне підприємство "Київміськсвітло" є одним із найбільших боржників за електропостачання, яке з травня 2013 року повністю припинило розрахунки з "Київенерго" та накопичило безпрецедентний борг у понад 38 млн грн. Ми змушені йти на крайні заходи стосовно КП "Київміськсвітло" і відключати об'єкти цього підприємства.

  "Київенерго" розуміє, що відключення об'єктів, які забезпечують вуличне освітлення міста, може становити небезпеку для жителів і гостей столиці, тому закликає керівництво КП "Київміськсвітло" негайно сплатити заборгованість за спожиту електроенергію та відновити поточні розрахунки", - заявив директор СВП "Київські електричні мережі" ВАТ "Київенерго" Олександр Топал.
  Попередній матеріал
  У Києві та області сьогодні - сильний вітер
  Наступний матеріал
  Теміргалієв подав у відставку