"Київенерго" у поточному році на замінить 70 км тепломереж

   році фахівці ПАТ "Київенерго" замінять 70 км найбільш зношених мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання в усіх районах столиці та спрямують на це 220 млн. грн. Про це 12 червня повідомили у прес-службі КМДА.


  Згідно з повідомленням, найбільш масштабні роботи здійснюватимуть на Борщагівці, Нивках, Теремках, Троєщині. Усі ділянки були обрані компанією через високий рівень зношеності та пошкоджуваності (ділянки від 60-х років прокладання, що вичерпали свій нормативний ресурс експлуатації – 25 років).

  Цьогоріч "Київенерго" акцентує особливу увагу на реконструкції розподільчих тепломереж централізованого опалення та гарячого водопостачання у густонаселених житлових районах Києва. Роботи із заміни мереж вже розгорнуто на просп. Перемоги, просп. Маяковського, вул. Щербакова. А у таких житлових районах як Троєщина, Теремки, Нивки "Київенерго" послідовно замінює сусідні зони теплових розподільчих мереж ЦО та ГВП.

  "При заміні застарілих ділянок тепломереж наші спеціалісти кладуть тільки попередньо ізольовані труби – металеві для тепломагістралей і пластикові труби "Ізопрофлекс" для розподільчих мереж ЦО та ГВП, їхній термін експлуатації – до 50 років. На цих трубах майже не виникає пошкоджень ні при експлуатації, ні при проведенні гідравлічних випробувань", – зазначив директор СВП "Київські  теплові мережі" Євген Глушак.
  Попередній матеріал
  Біля Держприкордонслужби вимагали відставки Литвина
  Наступний матеріал
  Батьки вимагали від МОНу заборонити підручники Табачника