"Київенерго": тепломережі зношені на 68-70%

  95 пошкоджень трубопроводів виявили за місяць випробувань фахівці "Київенерго".

  Аварійні ділянки тепломереж розшукували підвищенням тиску в мережі - на проблемних ділянках утворювалися прориви. Зокрема, перевірку на міцність не витримав трубопровід на вулиці Івана Кудрі. Нині там ліквідовують прорив. Загалом, кажуть у "Київенерго", у столиці зношено дві третини мереж. Найскладніше, зазначають, латати їх у центрі, через велику кількість там інфраструктури. Випробування столичних тепломереж триватимуть до вересня. Нині досліджують трубопроводи у Печерському, Голосіївському, Дарницькому та Соломянському районі. Там гарячу воду обіцяють увімкнути вже 27 травня. 

  Олександр Фоменко, генеральний директор ПАТ "Київенерго": "По нашим расчетам, износ тепловых сетей составляет где-то порядка 68-70%. По нашим предварительным расчетам прошлого года, необходимо в течении 7-8 лет в тепловые сети вкладывать до 10 миллиардов".

  Ігор Ласкавий, головний інженер ТЕЦ-5: "Основная задача гидравлических испытаний - получить надежность в зимнее время потребителям. За прошедшую неделю в результате испытаний у нас произошло около 30 прорывов. На сегодняшний день проводится гидравлическое испытание 3-й магистрали, это магистраль, которая идет туда - Чоколовский бульвар, центр. Там имеются повреждения, которые локализовались".

  Попередній матеріал
  Вантажівкам ще більше ускладнили проїзд Києвом
  Наступний матеріал
  До дня Києва столичні музеї будуть безкоштовними
  Теги:
  Loading...