5.ua

"Київенерго" буде укладати договори на гарячу воду та опалення з кожною квартирою окремо

  Компанія "Київенерго" з вересня поточного  року розпочне кампанію з укладання прямих договорів з киянами про надання послуг гарячого водопостачання (ГВП) і централізованого опалення (ЦО).

  Як повідомили УНІАН у прес-службі ПАТ "Київенерго", підписати прямі договори з кожною квартирою в компанії планують до кінця 2015 року.

  Також зазначається, що відповідно до Закону від 10 квітня 2014 №1198-YII "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії", з 1 липня 2014 року "Київенерго" є постачальником послуг ГВП та ЦО для населення столиці.

  "Оскільки на поквартирний облік в "Київенерго" переходять одночасно більше 700 тисяч киян, письмові договори будуть укладатися з жителями житлових будинків поетапно протягом 2014-2015 рр.", - інформують в компанії.

  Зараз же компанія уклала договори з ЖЕО на поставку майже 7100 будинкам столиці послуг ГВП та ЦО. Таким чином, для всіх будинків муніципального житлового фонду, де "Київенерго" є постачальником послуг, вже діють договірні відносини. Таким чином, до моменту підписання прямого договору "Київенерго" буде залишатись постачальником послуг для мешканців столиці на підставі норм чинного законодавства та договірних відносин з ЖЕО, зазначається в повідомленні.

  В компанії зокрема інформують, що кияни зможуть укласти договір з ПАТ "Київенерго" в письмовому вигляді з вересня 2014 року і до кінця 2015 року при зверненні до центрів обслуговування клієнтів (ЦОК) "Київенерго", які розташовані в кожному районі Києва. Для зручності своїх клієнтів компанія найближчим часом планує створити можливість завчасно записатися в електронній черзі ЦОК через сайт компанії. У "Київенерго" підкреслили, що беруть на себе зобов'язання з повірки лічильників гарячої води і теплової енергії, що використовується населенням.

  "Витрати на обслуговування та повірку лічильників гарячої води закладені в новий тариф, затверджений постановою № 757 від 18 червня 2014 Нацкомпослуг (3% в структурі тарифу)", - зазначають в компанії.

  Нагадаємо, раніше у "Київенерго" розповідали про особливості гарячого водопостачання у столиці цього літа.
  Попередній матеріал
  Кабмін вирішив пустити іноземців на фондовий ринок України
  Наступний матеріал
  Петро Порошенко призначив радником волонтера Юрія Бірюкова
  Теги:
  Loading...