"Київавтодор" розробив програму модернізації водогону на 3 млрд. грн.

  Майже 3 мільярди гривень треба Києву, аби привести до ладу зливні стоки. Відповідну програму модернізації водогону розробив "Київавтодор" і направив її на затвердженння до міськадміністрації.
  Левову частку грошей - понад два мільярди гривень - потребує реконструкція відкритих водойм. Також у Києві необхідно оновити очисні споруди та мережу зливних стоків. Нині у кількох столичних колекторів - по вулиці Фрунзе, Іллінській, а також Глибочицкій та Сирецькій - закінчився термін експлуатації. Вимагають реконструкції і колектори на Лівобережній площі та вулицях Стеценка, Кіквідзе, Фрунзе та Алма-Атинській. Найбільш проблемне місце у Києві - річка Либідь. Під час злив вона швидко переповнюється і може спричиняти значні підтоплення.

  Василь Мельниченко, головний інженер КК "Київавтодор": "Система зливостоків може функціонувати нормально тільки тоді, коли відкриті водойми будуть приймати водойми від закритих наших систем. Якщо розібрати нашу програму, то ми віддали прерогативу КП "Плесо", собі 600 млн. і 2,2 млрд. потрібно, щоб привести до належного стану відкриті водойми". 
  Попередній матеріал
  На Київщині підбивають підсумки жнив
  Наступний матеріал
  Причиною затоплення вулиці Скляренка стало засмічення колектора
  Теги: