kyiv.gp.gov.ua

Київ отримав нового прокурора

  Генеральний прокурор України Віталій Ярема представив колективу прокуратури Києва новопризначеного очільника Сергія Юлдашева. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.


  "Ми з ним особисто не знайомі, тому в цьому призначенні немає ніякої лобістської складової. Він призначений виключно за власними характеристиками. Як мені сказали, Сергій Олексійович чесний, добросовісний, принциповий", - заявив Ярема.

  При цьому він підкреслив, що робота буде дуже важка та відповідальна.

  "Завдання, які стоять перед країною, надзвичайно важливі. І я впевнений, що ви з ними впораєтеся. Сподіваюсь на вас", - сказав генпрокурор.

  У свою чергу Юлдашев пообіцяв, що зробить усе можливе для того, щоб в місті панував закон і порядок.

  "Я гарантую вам, що спільно з колективом буду вживати всіх можливих і неможливих заходів для того, щоб в місті Києві панував закон і порядок. Щоб кожен громадянин міста жив з відчуттям безпеки. Я знаю, як це робити, я вмію це робити. Я ще раз дякую за довіру", - наголосив він.

  Як повідомляється, Юлдашев Сергій Олексійович народився 26 березня 1978 року в місті Києві. В органах прокуратури працював з 2001 року, зокрема, начальником управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Дніпропетровської області, заступником прокурора Луганської області. Останнім часом був прокурором Деснянського району міста Києва.


  Попередній матеріал
  Силовики заперечують отримання терористами нової техніки з РФ
  Наступний матеріал
  КНДР назвав "відкритим актом тероризму" голлівудську комедію про Кім Чен Ина