Києву бракує реабілітаційних центрів для дітей-інвалідів

  Близько тисячі малюків, хворих на ДЦП, не можуть отримати спеціалізовану допомогу. Про це сьогодні повідомила виконувач обов`язків керівника столичного управління соціального захисту Тетяна Костюренко.

  Вісім столичних центрів реабілітації неповносправних дітей заповнені вщент. Усім допомогти тут не можуть. Адже, такі спеціалізовані центри повинні бути у кожному районі Києва. Проте, Дніпровський та Деснянський райони досі їх не мають. Поліпшити ситуацію може відкриття Міського центру реабілітації дітей-інвалідів, що на вулиці Олени Теліги. Його майже добудували і мають відкрити наступного року. Там діятимуть єдині у Києві виїзні групи реабілітологів, психологів та логопедів.

  Тетяна Костюренко, в.о. начальника ГУ соціального захисту м. Києва: "Крім тих центрів, які будуть відкриті в цьому році в Дніпровському і Деснянському районах, у нас будується на вул. Теліги єдиний, перший міський центр реабілітації дітей-інвалідів. Тому оцю кількість дітей - 1500 - яку ми хочемо охватить, ми їх охватимо нашими усіма центрами - 10-тьма і плюс 1 міський".

  Попередній матеріал
  Черговий будівельний скандал у Києві
  Наступний матеріал
  Черновецький пообіцяв розібратися щодо забудови на Пушкінській, 20
  Теги:
  Loading...