Кияни стали більше жалітися на виробників побутової техніки

  Замінити або полагодити холодильник чи телевізор у столиці - це проблема. Виробники побутової техніки відмовляються обслуговувати товар на гарантії.
  До Головного управління з питань захисту прав споживачів упродовж року надійшло 117 скарг на компанії, які не хочуть ремонтувати чи міняти продукцію власного виробництва. У сервісних центрах розводять руками. Без дозволу компанії-виробника вони не в змозі допомогти покупцям.

  Ольга Кислицька: "Я случайно виявила тріщини. Викликала майстра, майстер прийшов, сфотографував, гарантійний талон заповнив і сказав, що його потрібно списувати, що ці тріщини, вони ж такий дефект - не можна ні відремонтувати, нічого з ними зробити не може. Через дві неділі мені дзвонять і кажуть: "Вам дали відказ у списуванні". Вони могли виникнути через неправильну експлуатацію, або ж грязний".

  Катерина Герасимчук, менеджер по персоналу: "Ми розглянемо цю ситуацію як унікальну та дослідимо її досить детально з усіх сторін та з усіх боків, щоб дати відповідь, що сталося, як ми це бачимо".

  Тетяна Щіковська, начальник відділу контролю послуг ГУ з питань захисту прав споживачів: "Ми будем готовить исковое заевление и в судовом порядке, в суде, будем отстаивать ее права".

  Попередній матеріал
  На Київщині завершився обласний етап конкурсу "Податки очима дітей"
  Наступний матеріал
  Актори МХАТу презентують нову виставу у київському театрі Франка
  Теги: