Кияни пікетували АП на захист Олександрівської лікарні [репортаж, відео]

  Звільнити суддів Вищого господарського суду, які дозволили будувати на території Олександрівської лікарні, вимагають від Президента мітингувальники. Під стіни Адміністрації прийшли не з пустими руками - у подарунок принесли "пігулки від корупції" і "щеплення від втрати совісті".

  Під стінами Олександрівської лікарні зібралося близько двох десятків киян-активістів: прийшли не лікуватися, а захистити територію центральної столичної лікарні від забудови. Підтримати акцію протесту прийшла і Ольга Богомолець. Каже, хоче захистити прадідівський парк.  

  Ольга Богомолець: "За нормативами, якщо буде збудована будівля в семи метрах від двох операційних корпусів, вони далі не зможуть функціонувати. По-друге буде повністю зруйнована система водовідведення на цьому схилі. По-третє, буде зруйнований парк, який посадив мій прадід".  

  Поспілкуватися із мітингувальниками вийшов головний лікар Олександрівської - Роман Василишин, призначений на посаду два місяці тому. Як запевняє, він теж проти будівництва.

  Від лікарні активісти рушили до Адміністрації Президента - просити гаранта звільнити суддів за незаконні рішення.

  Вадим Березовський: "Ми до Президента писали вже листи, ми до Вищої ради юстиції писали вже листи, про порушення процесуального кодексу при прийнятті останнього рішення. А зараз просимо президента до тих 12-ти суддів, яких він звільнив за корупцію, додати ще троьх".

  Заборонити не можна будувати. Кому в цьому реченні Вищий господарський суд ставив уже двічі: минулої весни визнав будівництво незаконним, а місяць тому знову дозволив зведення. Що вирішить Феміда наступного разу, киянам лишається чекати. 

  Світлана Одаренко, Микола Смолянкін, 5-й канал

  Попередній матеріал
  Низка чиновників КОДА затримані за хабарництво
  Наступний матеріал
  Столичні автоперевізники погрожують подальшим ростом цін
  Теги: