Квартирний скандал у Бучі

  Квартирний скандал у Бучі. Тамтешні мешканці 2 роки не можуть вселитися у вже придбані помешкання. За житло сплатили давно, а на під`їздах - досі висять замки. Обуреним вкладникам терпець урвався. З транспорантами та вимогами видати ключі прийшли під стіни Київміськбуду. Та там людям зробили ще один сюрприз - за довгоочкувані квартири доведеться ще й доплатити.
  Олександр, власник квартири: "З 31  березня ми як офіційні власники залишаємось перед закритими дверима".

  Двері на замку, в квартиру  - ні ногою. Дивитися на свою квартиру бучанець Олександр може лише знадвору.

  Олександр, власник квартири: "Запланована дата здачі в експлуатацію - 2009 рік. Ми чекали терпеливо усі ці 2 роки. Вже, коли будинок ввели офіційно в експлуатацію почалася така гра з інвесторами в завтра".

  Причина - тяганина з документами в БТІ, а також  - відмови ЖЕКу підключити до будинку світло та воду.

  У цих людей чаша терпіння, як і в Олександра, теж переповнилась. Кажуть - якщо не заселяться в квартири найближчим часом - підуть ламати замки.

  Пікетувальники кажуть - втомилися рахувати відмовки Київміськбуду. Житло здали в експлуатацію в квітні цьогоріч, на два роки пізніше, ніж зобов`язувалися. Хоча сам будинок закінчили будувати ще восени.

  Ірина Шейко-Іванків, представник ініціативної групи інвесторів: "Кажуть що будинок не прийнятий на баласн жеком.жек не приймає на баланс електричні мережі - тому що електорпостачальна організація не приймає. А вона - том у що є суттєві недоліки в мережах будинку".

  Після гучних вигуків до вкладників виходить керівник Київміськбуду. Пояснює - люди не можуть отримати документи на право власності через непорозуміння з місцевою владою. Та зараз нарешті домовилися.

  Василь Козачук, віце-президент ХК "Київміськбуд": "Міська влада не затверджувала списки. 91 квартира не затверджувала списки на право власності.всього 255 квартир,91 квартира зараз підписаний акт, 25 вже отримали свідоцтва. І того - 166 квартир".

  Чому акти досі не складені на решту квартир -  не поточнюють. Утім обіцяють видати ключі вкладникам уже в понеділок. Та ложку дьогтю в обіцяну бочку меду підлити не забарились. В чотирьох десятках квартир набудували зайвих "квадратів". Тож за довгочікуване власне житло людям доведеться ще й доплатити.

  Ганна Рибалка, Микола Лєбєдєв "5 канал"

  Попередній матеріал
  Стрілянина в міністерстві оборони Естонії
  Наступний матеріал
  Нову дорогу від Києва до Ірпеня будують в області
  Теги: