Купатися на столичних водоймах заборонено

  Купатися на столичних водоймах - зась. Жоден із 11 пляжів Києва досі не отримав санітарних паспортів від Санепідемстанції.

  Зокрема, є проблеми з підведенням питної води, забезпеченням ліками медпунктів, громадськими вбиральнями та не підсипаний пісок. Виправити ці недоліки на усіх пляжах мають упродовж тижня. Такий термін профільному департаменту дав чільник КМДА Олександр Попов. У разі не виконання - на керівників може чекати звільнення. Окрім пляжів - для містян підготують 14 зон відпочинку, а от місць де не рекомендовано купатися цьогоріч буде півсотні. Їхній перелік оприлюднили на сайті мерії.

  Павло Походій, гендиректор КП "Плесо": "Із 11 практично 9, ну п’ять зараз будуть готові і ще 4 буквально декілька днів і будуть готові!".

   Анатолій Голубченко: "Ми могли б сьогодні мати усі паспорти до єдиного. Щу у пятницю ми збиралися і у нас лишилося кілька питань. Сьогодні ми знову розглянули, прийцшла санстанція до колегії - по кожному пляжу знову зауваження, зауваження, не працювали ні в суботу ні в неділю, я рахую що незадовільно поцьому питанню".

   

  Попередній матеріал
  5-й відкритий стрілецький захід відбувся на Київщині [відео]
  Наступний матеріал
  Прокуратура направила до суду 20 кримінальних справ про ухиляння сплати податків ряду підприємств
  Теги: