Кубок Євро-2012 експонуватимуть у Києві 3 дні

  Кубок Анрі Делоне, за який змагатимуться 16 команд під час Євро-2012, прибув до столиці. Він виготовлений із чистого срібла і важить понад 8м кілограмів.

  Ще два дні - 12  та 13 травня - кубок перебуватиме у столиці. Усі охочі зможуть з ним сфотографуватися. Потому футбольний трофей проїде іншими містами України. Київські фанати обіцяють голосно вболівати за українську команду, щоби та перемогла у чемпіонаті і кубок лишився в країні. А для іноземних уболівальників сьогодні презентували фан-довідники. У них зазначені адреси лікарень, вокзалів, екстрені телефони, графік проведення матчів та мапа міста.  

  Маркіян Лубківський, директор турніру Євро 2012 в Україні: "Україна взяла і виконує всі зобов`язання по збереженню цього кубку. Кубок зберігатиметься у надійному місці і в день фінального матчу, 1 липня, буде вручений переможцю".

  Кияни: "Все значит для меня. Я люблю сам в футбол играть, я люблю его смотреть. И мне интересно смотреть на этот кубок".

  Кияни: "Для меня я это словами даже не могу передать".

  Кияни: "Ну как - это достижение для нашей страны, конечно, все-таки приятно, чтобы он нахождился у нас. Будет очень приятно, когда мы победим - он будет в наших руках".

  Попередній матеріал
  Парижем пройшов марш протесту членів профспілки поліціянтів
  Наступний матеріал
  Попов: Київ не зачищатимуть від безхатченків на час Євро-2012
  Теги: