Кращі столичні підприємства нагородили за сумлінне виконання своїх обов’язків

  Кращі столичні підприємства-платники податків нагородили за сумлінне виконання своїх обов’язків.
  Лауреатами стали 22 столичні фірми. З-понад сотні підприємств податкова комісія обрала кращих предстваників бізнесу в аграрному секторі, галузі культури та науки, мас-медіа, медицині, будівництві, транспорті та зв’язку. Наступним етапом буде нагородження кращих платників податків України.

  Андрій Гуцало, перший заступник голови державної податкової адміністрації у м. Києві: "Цей конкурс проводився задля того щоб надати новий поштовх в популяризацію в сплаті податків. Люди повинні зрозуміти що це велика честь платити податки і відповідно отримувати відзнаку від держави за той внесок який вони роблять в економіку країни".

   Влад Ряшин: "Лауреат першого туру Всеукраїнського рейтингу "Сумлінний платник податків 2010 у Києві": "Це довіра, по-перше. довіра контролюючого державного органу, довіра податкової адміністрації. ми впринципі дуже добре пам’ятаємо цю крилату фразу з радянського блок-бастеру "Заплати и спи сопокойно".

  Сергій Брижицький: "Для нас це визнання є дуже важливим. Ті податки що вони слпачуються до бюджету, вони ідуть на розвиток міста, на розвиток якихось соціальних програм".

  Попередній матеріал
  30 незаконних будівництв у буферній зоні Софії Київської
  Наступний матеріал
  Стартував Благодійний Пасхальний ярмарок - «Великодній кошик»
  Теги: