Комунальний міні-майдан зібрали мешканці Бучі

  Комунальний міні-майдан зібрали мешканці Бучі. Люди прийшли під міськраду з вимогами до влади прозвітувати, куди йдуть кошти, сплачені за комірне. Мітингарі скаржаться - півроку тому квартплата зросла в півтора рази. Утім під’їзди та й самі будинки досі без ремонту й в жахливому стані.

   

  Мітингувальники разом з опозиційними депутатами закидають місцевій владі - про неприпустимість підвищення тарифів на комірне, про що неодноразово заявляв прем'єр-міністр. Однак попри це чиновники змушують людей платити більше. Бучанці написали звернення до міського голови. А от поспілкуватися з ним особисто не вдалося. Бо на робочому місці керманича Бучі не застали. До людей вийшов секретар міськради і пояснив - тарифи не підвищували. А лише підтягнули до економічно обґрунтованого рівня. І пообіцяли згодом запросити усіх бажаючих на зустріч в міськраду і пояснити, куди ж пішли гроші після зміни тарифів.

  Жителька Бучі: «Прийшла от харошой жизні. В під’їзді не можна пройти, двері - як відкриєш, так і не закриєш, дири».

  Олександр Таможній, депутат Бучанської міскої ради: «Людей обурює те що на загальнодержавному рівні прем’єр-міністр чітко зауважив, що немає підстав для підвищення тарифів. і люди не розуміють, чому на місці міський голова собі дозволяє підвищувати собі ці тарифи?»

  Василь Олексюк, секретар Бучанської міської ради: «Скажіть що сьогодні не зросло? Хліб зріс, решта товарів зросли. Я єдине що можу сказати, що саме підняття тарифів, як ви говорите, а я говорю - це приведення у відповідність, - саме зумовив просто час. Отака ситуація, отаке моє пояснення».

  Попередній матеріал
  Київська облрада прийняла бюджет на 2014 рік
  Наступний матеріал
  Портнов: У протистоянні мітингувальників і міліції винні лідери опозиційних політичних сил [відео]
  Теги:
  Loading...