Колесніков пообіцяв облаштувати нову службу таксі для іноземців

  Уже цієї осені в аеропорту Бориспіль з`явиться 500 нових таксі. Спрямовані вони спеціально для іноземців. Матимуть автівки фіксований тариф, тоді жоден водій не зможе надурити туриста.

  Нові таксі почнуть працювати від жовтня. У Міністерстві інфраструктури обіцяють, що проїзд буде дешевим і комфортним.

  Борис Колесніков, віце-прем`єр-міністр України, міністр інфраструктури України: "Вероятней всего это будет "Хюндай Соната", с климат-контролем, приемом кредитных карточек и счетчиком. Мы очень хотели бы, чтобы километр проезда стоил 5 гривен".

  З такими тарифами проїзд від Борисполя до серемістя Києва коштуватиме близько півтори сотні гривень. Іноземці ж нарікають, що таксисти їх дурять на кожному кроці.

  Роберт, турист: "Від готелю на Бесарабській площі до Майдану таксист з нас взяв 80 гривень. Тепер я вже знаю, що ціна б мала бути принаймні вдвічі меншою". 

  Пол, турист: "В інтернеті багато туристів радили не користуватись таксі в Україні, тому що таксисти там нечесні".

  В інфомаційному центрі намагаються максимально полегшити перебування туристів в Україні. Тут іноземцям надають реальні розцінки на всі послуги та розповідають, як правильно торгуватися. 

  Марина Кривунченко, адміністратор інформаційного центру для іноземців: "Деяким людям пишемо ціни, пишемо номери, бо ціна може доходити у центрі міста до 200-150 гривень, просто десь там, не виїжджаючи далеко з центру міста".

  Ми вирішили перевірити - скільки туристу коштуватиме проїзд столицею. За маршрут Хрещатик-Залізничний вокзал у іноземця просять 70 гривень, тоді як киянку обіцяють доставити за 40. Далі -  більше. На Майдані Незалежності просимо довезти до Софії Київської. Усі таксисти щиро пояснювали, що 80-100 гривень - це їхній мінімальний тариф. А про те, що з Майдану до Софії можна дійти за 5 хвилин пішки, водії змовчали. Кажуть, автомобілем доведеться їхати близько півгодини.

  Ольга Сас, Іван Головач, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На Бортницькій станції аерації випробовують нове обладнання
  Наступний матеріал
  Сьогодні полтавська "Ворскла" зіграє з північно-ірландським "Глентораном"
  Теги: