КОДА допомагає родині погорільців з Макарівського району [відео]

  Квартирне питання. Після пожежі у Макарівському районі, родина Шевченків опинилася просто неба. Прихисток шукають у знайомих та родичів, бо коштів не вистачає навіть на покрівлю. За допомогою родина звернулася до керівництва області.

  Життя мешканців цього будинку один сірник перетворив на жахіття.

  Погорільці: "Це вже другий раз займалося, после того, як згоріло. Через два дня. Не має нічого, ніде не має. Живого места нет".

  Місяць родина мешкає просто неба. Через пожежу оселя залишилася без світла,  води та каналізації.

  Лідія Шевченко, постраждала: "В хаті пусто. Ото осталися два шафи, ото, що понакривали. А то, кроваті, дорожки - повивозили вчора. Все, що було, це ж нічого вже не восстанавливаєтся".

  Головного болю додають постійні зливи. Через надмірну вологу стінами поповзли пліснява та грибок. Зі стелі валиться глина, під ногами вже немає підлоги.

  Лідія Шевченко, постраждала: "Що зразу можна було зробити, так не зробили. Що тільки одна криша. То зараз все погнило, все поцвіло, все пообвалювалося".

  Самотужки відремонтувати оселю - не під силу. Окрім того, у родині лише жінки - хвора бабуся, безробітна мати та донька з малою дитиною. Тільки дах тягне на 60 тисяч гривень.

  Юля Гуда, постраждала: "Тільки кришу порахували на сьогоднішній день. А так, то страшно подумати - це непідйомна сумма для нашої сім`ї. Я думаю, що для середньостатистичної людини - це взагалі".

  На допомогу родині прийшла обласна адміністрація. Зокрема, чільник області взяв ремонтні роботи під свій контроль. Гроші - а це понад сто тисяч гривень - шукатиме у інвесторів.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Мова про бюджетні кошти не йде. Тому що, щоб виділити з бюджетних коштів, це треба зібрати сесію, і мати кошти, і скласти смету, і зробити експертизу. І якщо ми підемо цим шляхом, то ми до осені - не відремонтувати. Тому тут будуть кошти тільки інвесторів".

  Будівельники запрацюють уже завтра. Загалом, ремонтні роботи триватимуть три тижні. Тож, входини родина святкуватиме до кінця місяця.

  Олена Махно, Ігор Селянінов, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Києві розробили власний трамвай - "Каштан"
  Наступний матеріал
  КМДА: 150 дитячих майданчиків - потенційно небезпечні
  Теги: