5.ua

КМДА відімстить Євромайдану – не розвісить святкову ілюмінацію [відео]

  Світлана Зоріна, директор департаменту культури КМДА: «Каждому историческому развитию страны – своя елка!»

  Так у міському департаменті культури пояснюють особливості святкування Нового року в Києві. Центральну ялинку вирішили не ставити. Прикрашати вулиці Хрещатика – теж не будуть. Кажуть – заважають мітингарі.

  Світлана Зоріна, директор департаменту культури КМДА: «Половина міста, де планувалось зробити ілюмінацію, зараз це не уявляється можливим».

  Журналіст: «То все місто в пітьмі буде, чи як?»

  Світлана Зоріна, директор департаменту культури КМДА: «Ну, я не можу казати, що в пітьмі. Але покажіть мені можливість, як можна зробити ілюмінацію зараз на Майдані і на Хрещатику. От якщо ви найдете спосіб цьому – будь-ласка. Я буду вам дуже вдячна».

  Журналіст: «Це ж ваша робота».

  Світлана Зоріна, директор департаменту культури КМДА: «Я вам відповідаю, що я не уявляю можливості, як це можна зробити».

  За ялинку, що збиралися встановити на Майдані, з бюджету Києва вже заплатили мільйон гривень. Та вкласти ці гроші на районні ялинки вже не можна, запевняють в КМДА.

  Світлана Зоріна, директор департаменту культури КМДА: «На ялинку був виділений один мільйон і, чесно кажучи, це 10 відсотків нашого загального бюджету на заходи. Таким чином, на сьогодні він повернеться в бюджет. Використати ми їх дійсно вже не можемо».

  Тим часом, без святкового дозвілля та дідів морозів дітлахи не залишаться. Біля Арки дружби народів вже кипить робота. Поблизу оглядового майданчика – тривають останні приготування до відкриття святкового ярмарку. Поруч заливають ковзанку. А ось це – резиденція Діда Мороза. Усередині – його трон, подарунки та ялинка. Ініціатори ідеї розповідають – Дідусеві вже зараз можна писати телеграми і просити новорічний подарунок.

  Валерія Гарєєва, піар-директор ярмарки: «Щас Дед Мороз, я думаю, примеряет свои наряды на завтра и пакует свои подарки. Дед Мороз будет встречать детей и взрослых. Потому что есть взрослые, которые тоже верят в сказки».

  У дерев'яних будиночках продаватимуть австрійську, сербську та угорську їжу і частуватимуть гарячими напоями. Особливо оригінальні організатори обіцяють їжу з мушлі.

  Анна, дизайнер-декоратор: «Мушля – это ракушка. Мушля, которая готовится на огне. Открывается. После того, как она открылась, ее фаршируют и рыбным, и мясным фаршем».

  Журналіст: «А олів’є в мушлі буде?»

  Анна, дизайнер-декоратор«Олів’є - ні!»

  Святкові вогні на десяти ялинках у кожному районі запалюватимуть завтра з 15-ї до 17-ї години. Поярмаркувати біля Арки дружби народів можна буде до середини січня. А от ковзанка працюватиме до весни.

  Ганна Рибалка, Денис Ковальов, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Нігерійські пірати захопили у заручники українського моряка
  Наступний матеріал
  У Києві вироблятимуть власний туалетний папір
  Теги:
  Loading...