5.ua

Тисячі киян висаджували дерева минулої неділі

  У толоці, яка відбулась в Києві минулими вихідними,взяли участь 24 020 волонтерів, до яких на різних локаціях долучилися голова КМДА, представники структурних підрозділів КМДА, очільники РДА, представники громадських організацій та бізнес-структур столиці. Про таке повідомляють прес-службі Київської міської держадміністрації.

  "Замкова гора, Пейзажна алея, парки "Наводницький", "Диск", "Перемога", "Нивки", вулиці Шолом Алейхема, Прирічна, загалом – 97 об’єктів, стали чистішими завдяки кожному учаснику, його дбайливому ставленню до свого міста", - підкреслили в КМДА.

  Крім санітарного прибирання, як повідомляється, кияни разом із зеленбудівцями висаджували дерева, кущі, сіянці сосни. За кожною ділянкою був закріплений майстер, який проводив інструктаж за нормами висадки.

  Голова КМДА Володимир Бондаренко особисто долучився до висаджування ялин та дубів у парку «Перемоги».

  "На превеликий жаль, у столиці вже укорінилася практика нещадного знищення зелених насаджень під забудову. Але ми хочемо змінити цю ситуацію, хочемо, аби нормою стало висадження нових дерев та кущів. Впевнений, що ми це зробимо і повернемо Києву статус найзеленішої столиці Європи – це є спільною справою всіх мешканців міста. Я бажаю усім нам чистоти у душі, серці, у природі і у нашому рідному Києві", – заявив Володимир Бондаренко під час толоки у парку "Перемога".

  Він також подякував усім комунальникам та зеленбудівцям, які не лише сьогодні, а й щодня самовіддано працюють задля поліпшення благоустрою столиці.

  Попередній матеріал
  СБУ заявила про масштабне протистояння з озброєними диверсантами із сусідньої країни
  Наступний матеріал
  Радбез ООН знову не підтримав Росію, та зафіксував російський вплив на сепаратистів
  Теги:
  Loading...