5.ua

Кличко після військового параду побажав Україні перемоги

  Військовий парад з нагоди Дня Незалежності у Києві продемонстрував усім українцям, що у нас є Збройні Сили і патріоти, готові захищати територіальну цілісність і незалежність України. Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко в коментарі журналістам одразу після військового параду, повідомляє прес-служба КМДА.

  "Парад продемонстрував, що у нас є професійна сучасна військова техніка, у нас є великий ресурс і потенціал, але найголовніший наш ресурс – це не танки і не ракети, а сила духу кожного українця», – наголосив Кличко.

  Міський голова Києва зауважив, що сьогоднішній День Незалежності особливий, оскільки вперше в сучасній історії українці змушені зі зброєю захищати свою незалежність, водночас, сьогодні спостерігається надзвичайний підйом патріотизму. І цей рівень патріотичного духу має бути підтриманим.

  Після закінчення урочистостей голова столиці поспілкувався на Хрещатику з бійцями, які приїхали з зони АТО, та українцями, які прийшли на парад з нагоди Дня Незалежності.

  Віталій Кличко побажав усім військовим на Сході, які боронять нашу державу, "живими і неушкодженими повернутися додому, а кожному українцю – мирного неба і віри в перемогу".
  Попередній матеріал
  За минулу добу знищено 250 терористів та бойова техніка, з боку РФ не стріляли
  Наступний матеріал
  У Каліфорнії стався потужний землетрус, понад 120 постраждалих
  Loading...