Киянину Олександру Третяку - 100 років (репортаж)

  Вік життя. Сторічний ювілей відзначає сьогодні киянин Олександр Третяк. Учасник війни та невтомний робітник. Довгожитель випромінює оптимізм і жагу до життя. Жаліється лише на здоров`я: роки дають про себе знати. Рецепт довголіття киянина простий: здоровий спосіб життя та наполеглива праця. Привітали ювіляра і жуналісти "5 каналу".

  Квіти та подарунки. Родичі і гості вітають Олександра Васильовича із сотим Днем народження з самого ранку. Увагу юіляр цінує, хоч і втомлюється від неї. Бо просять його як не молодість згадати, то секретами довголіття поділитися. 

  Олександр Васильович, ювіляр: "Не пить, не гулять. Труд. Надо трудиться!"

  Більшість спогадів Олександра Васильовича - це війна. І Берлін брав, і Київ визволяв. Пройшов усі фронти, не раз був поранений. Довго працював - до сімдесяти чотирьох років. У ювіляра двоє дітей, одна онука та правнучка. Вони теж приїхали привітати дідуся.

  Живе 100-річний киянин із дочкою Ніною. Вона інвалід другої  групи. Тож самотужки доглядати за Олександром Васильовичем не може. Каже: якби не соціальні служби, було б скрутно. Півроку тому довгожитель переніс інсульт. Після цього зовсім ослаб. Майже весь день спить. А от уночі починається активне життя.  

  Ніна Олександрівна, дочка: "Розмовляємо. І вірші розказує і пісні співає і воєнні і народні пісні". 

  Прочитав вірша ювіляр і журналістам "5 каналу". Та все повчав вести  здоровий спосіб життя. Тоді, мовляв, кожен до 100 років доживе.

  Світлана Рябошапка, Орест Пона, 5 канал 

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.36Мб)

  Попередній матеріал
  СПДшники платитимуть 208 грн пенсійних внесків щомісяця
  Наступний матеріал
  Термін техогляду автомобілів продовжили на півроку
  Теги:
  Loading...