Кияни та гості міста так і не дочекалися кінця світу

  На нього чекали мільйони, а він так і не настав. Черговий раз кияни кінця світу так і не дочекалися.

  Євген та Володимир прибули зустрічати кінець світу до Києва аж з Одеси. Кажуть, більше хотіли у Париж, та грошей забракло.

  Євген та Володимир: "Мы специально приехали в Киев с Одессы, чтобы встречать конец света. У нас не хватает просто денег до Парижа, поэтому мы поехали в нашу столицу. Мечта моя всегда была - умереть в столице".

  На бункер коштів теж не вистачило - кажуть, пересижуватимуть апокаліпсис у метро. Щоби не сумувати - захопили з собою міні-набір для зустрічі кінця світу.

  Євген: "Вот, у каждого такой наборчик. Нам сказали - можно спустится в метро, если нет деньги на бункеры, и тоже пережить".
   
  Володимир: "Да поможет нам Брюс Уиллис".

  Кияни ж, натомість, налаштовані оптимістично. Кажуть, сьогодні на апокаліпсис не чекають - інші плани.

  Кияни: "Не будет, никогда не будет. У нас такая хороашя жизнь, как может быть конец света? Вареников наварю и будем ужинать семьей".

  Кияни: "Будет, второе пришествие Иисуса Христа никто не отменял. Это произойдет так, что все увидят. Так написано в Библии".
   
  Кияни: "Мы его проспали, но мы в него все еще верим".

  Кияни: "Сьогодні вже пройшов".

  Натомість, сьогодні "Кінець світу" власною персоною прес-конференцію давав. Самопроголошений апокаліпсис - чолов`яга середнього віку з чорним котом, іграшкою Альфа та масними жартами. Радив зустрічати кінець світу за пляшкою під похоронні марші Шопена.

  Кінець світу: "Я пришел даже не один, а с Наконечником света. Я думаю, что бункер - это неэффективное занятие. Лучше встретить его ярко, эффектно, с друзьями, водкой".

  Запевнив киян, що кінця світу не буде і Дід Мороз.

  Дід Мороз: "Неужели вы верите в эти сказки? Ребятки, живите спокойно, все будет хорошо. Это я вам, Дед Мороз, говорю. Счастливого Нового года, Рождества вам, всего самого наилучшего".

  Євгенія Подобна, Ян Доброносов, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Активіст: Мінкульт повернув Гостиному двору статус пам`ятки
  Наступний матеріал
  Попов: середмістя Києва - вже з опаленням
  Теги:
  Loading...