Кияни скаржаться: на свята комунальники перестали вивозити сміття

  Київ потопає у відходах. Через святкові вихідні та заметілі комунальники не вивозять сміття по кілька тижнів. В деяких районах столиці двірники взялися палити непотріб.

  Світлана, двірник: "Пляшки шампанського, баночки ікри - все, що хочете є!"

  Київські двірники розгрібають святкові завали. Відходів назбиралися - гори, бо сміттєвоза на Подолі не бачили понад тиждень. 

  Світлана, двірник: "Неділю до Нового года. І от після Нового года - скіки тут... Тут ще до Нового року, дєвочкі, тут місяць не вивозиться сміття!"

  Непотріб не вивозило приватне підприємство, з яким угоду уклали мешканці новобудов. Виручати прибули працівники ЖЕКу комунального.

  Віталій Музиченко, директор КП ЖЕК "Веденське": "Здесь просто контейнера не ЖЕКовские, а другой организации. Ну вот, приходится нам вывозить их вручную, потому что здесь наши жильцы живут, и мы не можем держать район в центре Киева в таком состоянии".

  Приватна ж контора, мовляв, не працює, бо керівництво пішло на святкові вихідні.

  Віталій Музиченко, директор КП ЖЕК "Веденське": "Я насколько знаю, до 8-го числа их нет".

  А це подвір`я - вже в іншому районі столиці мали би прибирати працівники комунального ЖЕКу. Але двір так само потопає у непотребі. Сміттєвоз, що за свята навідувався сюди лише раз, вичистив контейнери. Відходи поряд - залишив.

  Людмила Степаненко: "Эту кучу не трогали. Но вопрос еще и в том, что эта куча, и эти контейнеры - сколько тут - десяти метров нет до детской площадки. Весь мусор ветром заносит сюда. Здесь бегают крысы, вот там они кучкутся".

  Аматорське відео:

  Місцевий мешканець: "Cкажите, кто вам сказал подпалить мусор на Артиллерийском, 1?"

  Двірник: "Попов!"

  Місцевий мешканець: "Попов? Это кто?!"

  Ось так вирішили боротися із горами невивезених помиїв двірники Артилерійського провулку. Пожежу на сміттєзвалищі зафільмував Олексій Попсуй, який саме прогулювався із новонародженою дитиною.

  Олексій Попсуй: "Я вернулся домой с прогулки - я не мог проехать, потому что взрывались бутылки. У меня полная квартира была дыма".

  Анжеліка Попсуй: "Мало того, что ребенок дышит углекислым газом, так он еще и дымом должен дышать в комнате".

  У місцевому ЖЕКУ відзвітували: роботу з двірниками провели, майстра - показово звільнили. Про завали сміття у столиці - знають. Не вивозили, мовляв, через заметіль.

  Руслан Потапенко, директор КП ЖЕК "Дегтярівська": "Просто це щас через погоду, снєга, на свалках машини застрягають. Сегодня ночью - работает машина по ночам - все вывезут".

  Та якщо обіцянки так і залишаться обіцянками, і непотріб знову візьмуться прибирати найлегшим способом - за допомогою сірників - місцеві жителі вже знають, що робити.

  Олексій Попсуй: "Женщина говорила - они с ведрами. Вчера молодой человек вышел с лопатой, тушил снегом. Это невозможно, потому что дома мы задыхаемся".

  Марія Коренюк, Іван Головач, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Китаї - черговий бум весіль
  Наступний матеріал
  Іспанські транспортники оголосили 2-денний страйк
  Теги:
  Loading...