5.ua

Кияни пікетували Кабмін: вимагають переглянути тарифи на ЖКГ [відео]

  Вони прийшли під стіни уряду, щоби привернути увагу чиновників до своєї проблеми. Більше 10 голів об`єднань співвласників багатоквартирних будинків заявляють, мають борги до 100 тисяч гривень за послуги , які насправді не отримують.

  Світлана Кузюкова, голова правління ЖБК «Електрон-20»: "Хитромудра така схема розрахунків по гарячій воді. Мешканцям виставляється послуга - гаряче водопостачання. а юр. особі - жбк виставляється гігакалорія окремо і так звана холодна вода на підігрів. Але такої послуги не зазначено, її немає".   

  Надумані, на думку активістів, борги призводять до цілком реальних негараздів. Тож кооперативи та ОСББ стають банкрутами.

  Раїса Шинкаренко, мешканка будинку: "Ми платимо вчасно, боргів немає і як так сталося. що борги незрозуміло".

  118 тисяч гривень винні Київводоканалу мешканці цього будинку. Кооператив, з романтичною назвою "Мрія-3", заборгував підприємству за ту ж таки холодну воду на підігрів. Нині людей поставили перед фактом, якщо борг не сплатять, їм відключать воду та опалення.

  Алла Абрашина, мешканка будинку: "Конечно будут проблемы. Все-таки дети извините, пожилая мама".

  Світлана Шувалова, голова жбк «Верстат-8»: "Нет. у нас нет к счастью".

  Немає боргів перед постачальниками води та тепла кооператив, яким керує Світлана Шувалова. Жінка кілька років у судах доводила, ці нарахування незаконні.

  Світлана Шувалова, голова жбк «Верстат-8»: "Господарчий, апеляционный потом высший господарчий. Они не снимают, но у меня есть решение суда. Плевать, что они будут начислять, это не законно".

  У Київводоканалі про такі рішення суду знають. Та борються з ними своїми методами.

  Вікторія Яковлєва, радник голови правління з інформаційної політики ПАТ "АК "Київводоканал": "Ті осбб, які не визнають воду на підігрів, які вважають що за неї платити не треба, цим особам просто не буде подаватися вода на підігрів".

  Люди ж вимагають, аби в уряді створили робочу групу, яка б розібралася з ціноутворенням столичних тарифів на всі житлово-комунальні послуги. Допомогти пообіцяли й у профільному відомстві.

  Юрій Юсипець, т.в.о. директора департаменту житлової політики міністерства регіонального розвитку та будівництва: "Постоянно мы доказываем, что осбб это не производитель. Но у нас только создается осбб и сразу в нем видят производителя и начинают на него наезжать. То водоканал то киевенерго. Это одна из проблем, которая тормозит развитие осбб в нашей стране.

  Даря Феденко, Юрій Усік, "5 канал".


  Попередній матеріал
  У Запоріжжі горіла багатоповерхівка: обійшлося без жертв [відео]
  Наступний матеріал
  В Іспанії через лісову пожежу евакуйовують місцевих жителів
  Теги: