Кияни невдоволені роботою станції "Дарниця" [відео]

  Пасажири скаржаться на залізничників - невдоволені роботою станції "Дарниця". Туди зранку з області електричками приїждають тисячі людей, а щоби пересісти на міську електричку - їм треба витратити і купу часу, і купу нервів.

  Мешканець Яготина Анатолій Бабак їздить до Києва на роботу електричкою. Після двох з половиною годин дороги у переповненому вагоні приміського електропотяга - йде у чергу за квитками на міський. 

  Пасажир: "Тут треба перебігати з одної колії на другу, стоять в чергу барть квитки. Але ж це тисячілюдей. З елктрички виходять буквально тисячі людей. Один вхід тільки відкритий. Люди всі в такій напрузі великій, вранці всі спішать на работу, на навчання, а тут треба стояти в черзі за квитками".

  Їздити багатьом доводиться стоячи - місць у вагонах приміських електричок катастрофічно бракує. Потяги на станцію Дарниця прибувають один за одним. Тож за кілька хвилин перед касами міського електропотяга виростають натовпи. Купивши квиток - треба чимдуш бігти на іншу колію, інакше - доведеться чекати наступного рейсу. 

  Пасажир: "Звідти, з приміського сполучення, вони приходять повністю забиті, повністю, і на станцію дарниця вони приїзжають повністю забиті, Ці ж люди переходять на міську електричку, знову є таки еле-еле сідають у вагон".

  Чому у потягах бракує вагонів і чому так прорахований інтервал між прибуттям приміських електричок - в "Укрзалізниці" на камеру пояснити відмовилися. На запит відповіли письмово: кількість вагонів останнім часом зменшилася через капітальний ремонт рухомого складу. На це потрібні чималі кошти, а їх немає. Люди, почувши про таке, хапаються за голову.

  Пасажир: "Тут пересадка очень тяжелая, нам надо на 7 платформ со второй".

  Пасажирка: "Черги до кас, по-друге, вихід на платформу затрудняється і  електричках приміських дуже грязно. Часом немає місць для сидіння, настільки вони набиті".

  Пенсіонерка: "Я- пенсіонерка, пенсія мала в мене. За сьот огородатільки й виживаю. Доїіать до огорода неможливо. тому що дуже погано ходять електрички. Якщо я приїду на півтори години раніше, а електричка стоїть- то я сяду, а якщо ні - я буду стоять на одній нозі".

  Тим часом у "Київпастрансі", комунальному підприємстві яке відповідає за міську електричку, кажуть, зарадити проблемі черг біля кас не можуть. Аби зменшити натовпи - потрібно вносити зміни у графік руху приміських поїздів. А цього "Укрзалізниця" робити не планує.

  Литвинов: "Подходит городская электричка, потому что она, допустим ходит в течении 15 минут, за эти 15 минут может прийти 4-5-6 электричек. Если бы железная дорога растянула електричку, допустим, в течении не 30 минут прибывали електричкки, а в течении полутора часов, людей бы не было".

  Найближчим часом у "Київпастрансі" планують запровадити місячні проїзні квитки для міської електрички. Нині  проект розглядають у Київраді.

  Євгенія Подобна, Андрій Верстюк та Максим Петраков, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Без гарячої води до кінця дня залишаться мешканці чотирьох районів Києва
  Наступний матеріал
  До кінця року в селі Путрівка Васильківського району добудують школу
  Теги: