5.ua

Киянам розповіли про новий Генплан столиці - буде більше парків

  Згідно з новим Генпланом столиці у місті планують створити 44 нові парки, 433 нові сквери та 417 буферних парків.Про це повідомив головний архітектор Києва Сергій Целовальник, повідомляє прес-служба КМДА.


  За його словами, нові парки у столиці з’являться за рахунок благоустрою міських лісів та невпорядкованих зелених зон.

  "Заяви про те, що новий Генеральний план знищує зелені зони є некомпетентними. Місто не може знищувати найдорожче, що у нього є – його зелені легені", – наголосив Целовальник.

  За його словами, новий Генплан дасть змогу протистояти хаотичній забудові, і введе повну заборону на висотне будівництво в історичному центрі, зонах охорони пам’яток та історичних ареалах.

  "Ефективність використання територій збільшиться за рахунок внутрішніх, але спеціально призначених для цього територій, які отримають нове функціональне призначення. Місто стане більш компактним. Однак це не означає, що у дворах будинків почнуть з’являтися нові висотні будівлі чи офісні центри", – підкреслив Целовальник.

  Він додав, що затверджений Генплан відкриє шлях до поліпшення інвестиційного клімату та збільшить надходження до міського бюджету.

  Як відомо, підготовка нового Генплану розвитку столиці до 2025 року, який міска влада планує затвердити на початку цього вересня, обійдеться місцевому бюджету приблизно у 20 млн. грн.
  Попередній матеріал
  Нацбанк зміцнив гривню на 45 копійок
  Наступний матеріал
  Російські вояки захоплюють в Новоазовську всіх не місцевих українців
  Loading...