Киянам можливо запропонують визначити єдиного кандидата у мери Києва від коаліції

  Праймеріз по-київськи або ж попередні вибори влаштує у столиці Комітет виборців України. Двадцять шостого березня киянам запропонують обрати єдиного кандидата на посаду мера Києва від демократичної коаліції.
  У кожному районі міста встановлять по двадцять пунктів для голосування. Бюлетені міститимуть по сім прізвищ політиків, яких вважають потенційними кандидатами на мерське крісло. Серед них, зокрема: Віталій Кличко, Олександр Омельченко, Юрій Луценко та Михайло Поживанов. Також кияни зможуть вписати у бюлетень і свій варіант кандидата на посаду голови КМДА. Голосування триватиме з дев`ятої до дванадцятої дня. Комітет виборців прогнозує, що в акції зможуть взяти участь близько десяти тисяч киян. Результати голосування оголосять одразу після підрахунку голосів. Праймеріз - це загальноприйнята практика у багатьох демократичних країнах, коли кандидатів на вибори призначають не політичні партії, а широке коло виборців. Таку форму попереднього голосування  використовують у Сполучених Штатах Америки.

  Ігор Попов, голова правління Комітету виборців України: "Якщо коаліція називає себе демократичною, то, звичайно, кандидата повинні затверджувати не дві сім`ї, як це ми зараз бачимо, які закриваються за якимось дверима і узгоджують цього кандидата. Кандидата повинні обирати власне члени цих партій. І тому ми пропонуємо, щоб вже зараз вони проводили якісь праймеріз, проводили якісь районні партійні конференції та обговорювали - хто б став кандидатом".
  Попередній матеріал
  Катеринчук: вже незабаром коаліція визначиться з єдиним кандидатом у мери Києва
  Наступний матеріал
  Столичний метрополітен отримав кредит у сто мільйонів євро
  Теги:
  Loading...