5.ua

Киян просять не використовувати велику кількість електроприладів

  Міська влада стлиці звертає увагу мешканців Києва на необхідність помірного використання електроприладів, зокрема, призначених для обігріву приміщень. Споживання електроенергії понад визначений ліміт у багатьох випадках виводить з ладу електромережі і обладнання будинку, псує електроприлади у квартирах.


  Відповідне звернення 28 жовтня було оприлюднено прес-службою КМДА.

  Крім того, зазначається, що використання одночасно декількох електроприладів та підключення саморобних виробів для обігріву приміщень стає причиною виникнення аварій, пожеж та інших надзвичайних ситуацій. За даними управління з питань надзвичайних ситуацій департаменту міського благоустрою КМДА, протягом жовтня поточного року в житлових будинках столиці сталося 34 пожежі у результаті замкнення електромережі.

  "У столиці тривають ремонтні роботи найбільш проблемних ділянок електромереж та електромереж у житлових будинках. Це 560 об’єктів, які за результатами обстежень визнані найбільш критичними з позиції аварійності. Разом із тим, міська влада звертається до киян із проханням дотримуватися лімітів використання електроенергії свого будинку та здійснити заходи енергозбереження у своїх помешканнях: утеплити вікна, двері, балкони та лоджії", - зазначили у КМДА.
  Попередній матеріал
  Росія вдвічі скоротила транзит газу через Україну
  Наступний матеріал
  Міноборони відзвітувало про п'ятьох люстрованих