Фото relax.ua

Кінотеатр "Жовтень" повернуто в розпорядження столичної громади

  За результатом тривалого судового розгляду, Господарський суд Києва у повному обсязі задовольнив вимоги прокуратури Подільського району столиці й зобов'язав ТОВ "Кіноман" повернути у розпорядження громади цілісний майновий комплекс кінотеатру "Жовтень".


  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

  "У ході перевірки, проведеної за зверненням Департаменту комунальної власності КМДА, встановлено, що з 2011 року ТОВ "Кіноман" безпідставно користується приміщеннями кінотеатру для здійснення своєї підприємницької діяльності", - сказано в повідомленні.

  Зокрема, як розповіли у прокуратурі, з'ясовано, що Київрада не приймала рішень про надання в оренду "Кіноману" цього майна. Так само не існує жодних судових рішень про визнання права зазначеного товариства на користування приміщеннями кінотеатру.

  "Зважаючи на те, що дії ТОВ "Кіноман" відверто суперечили інтересам громади, яка по суті була позбавлена можливості ефективно розпоряджатися своїм майном, прокуратура звернулася до суду з позовом щодо звільнення незаконно займаних приміщень кінотеатру", - наголосили в столичній прокуратурі.

  Суд, дослідивши матеріали цивільної справи, визнав вимоги прокуратури законними й обґрунтованими та задовольнив їх у повному обсязі.


  Попередній матеріал
  У Мінекономіки заявляють, що на Сході не працює до 80% промисловості
  Наступний матеріал
  Бубку переобрали президентом НОК України
  Теги:
  Loading...