Кількість хворих у Києві зросла, але не перевищила епідпорогу

  Зростає кількість хворих на грип і ГРВІ у столиці. За останній тиждень недужих побільшало на 15 відсотків. Однак, до епідемпорогу ще далеко, заспокоюють лікарі.

  Нині хворіє 23 тисячі киян, при чому дві третини з них - діти. Це нижче епідпорогу на 22 відсотки. Хвилі захворюваності - медики чекають на початку січня. А тим часом радять підтримувати імунітет і робити щеплення. Нагадаю, вакцинуватися проти грипу можна в одинадцяти поліклініках міста. Однак сироватку доведеться купувати за власний кошт. Місто забезпечує ліками лише дітей-сиріт та самотніх пенсіонерів.

  Раїса Моїсеєнко, начальник ГУ охорони здоров`я КМДА: "Якщо така погода постоїть, як вона сьогодні є, то вона сприятиме підвищенню рівня захворюваності. Ми можемо очікувати підвищення десь наприкінці грудня, і починаючи - січень місяць, лютий. Надзвичайно б у нас було велике щастя, як би ми дождалися такого періоду канікулярного, щоб діти мали змогу все ж таки не мати протипоказів до відвідування організованих колективів і, як наслідок, не порушували програми".    

  Попередній матеріал
  Столична влада хоче повернути евакуатори на вулиці міста
  Наступний матеріал
  Київ готується до новорічних свят
  Теги: