Київрада скасувала скандальне будівництво на Гончара

  Скоротили управління та відмінили скандальне будівництво на Гончара. Столичні депутати зібралися на сесію Київради. Після тривалих дискусій вони затвердили злиття та регорганізацію низки Головних Управлінь Київміськадміністрації. Вдалося проголосувати й за відміну будівництва на Гончара, 17-23, яке несло загрозу Софії Київській. Що буде на місці будівництва - вирішуватиме ЮНЕСКО.

  Одне з перших питань - "Нові правила виклику швидкої допомоги". У сесійній залі жвава дискусія: опозиція вбачає у правилах - обмеження прав пацієнтів.

  Допомогу отримають усі, хто її потребує - заспокоює заступник мера Алла Шлапак. Пояснює процедуру: на єдиний номер 1003 надходитимуть усі дзвінки. Там вислухають скарги хворого та залежно від симптомів відправлять до нього або невідкладну допомогу, або швидку, або дільничного лікаря. 

  Остаточно нові правила затвердять наступної сесії. А поки на голосування секретар Київради виносить інше питання порядку денного від Кабміну "оптимізацію структури КМДА".

  Було 35, лишилось 27. Головні управлння скорочуватимуть шляхом злиття та перейменування. Ліквідували лише Управління з охорони і утримання водойм та земель водного фонду та Інспекцію державного технічного нагліду. Двом сотням чиновників покажуть на двері.

  За підрахунками опозиції, лише заміна адресних табличок та штампів для нових головних управлінь коштуватиме місту близько мільона гривень. Натомість провладні фракції запевняють - зекономити за рахунок скоречень зможуть значно більше.

  Світлана Одаренко, Максим Петраков, 5 канал


  Попередній матеріал
  Великий страйк у Франції
  Наступний матеріал
  Яхтсмени б`ють на сполох: землі яхт-клубів віддають під забудову
  Теги: