5.ua

Київ планують внести до переліку пілотних міст у проекті "Теплий дім"

  Київ хочуть внести до переліку міст для реалізації проекту "Теплий дім".  Як відомо, основна мета проекту "Теплий дім" передбачає модернізацію сектору житлово-комунального господарства й зниження вартості комунальних послуг. Проект планується реалізувати у 6-ти пілотних містах: Бердянську, Нововолинську,  Черкасах, Тернополі, Жовкві.


  "До цього переліку необхідно внести і м. Київ, оскільки столиця має високий інвестиційний потенціал у сфері  енергоефективності та енергозбереження", - переконаний директор Київського міського центру інвестицій Дмитро Борисов.

  Дмитро Борисов також додав, що буде  запроваджено систему енергомоніторингу об’єктів, які включені до проекту "Теплий дім", аби  сприяти проведенню предметних навчань енергоменеджерів.

  Комунальне підприємство "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва" (КП "ГВП") також долучиться до реалізації проекту у Києві. Його директор, Анатолій Козленко зазначив, що комунальне підприємство має значний досвід реалізації подібних проектів, спрямованих на енергозбереження та енергоефективність будівель столиці.
  Попередній матеріал
  У Нідерландах літак з тілами загиблих під Шахтарськом зустрічала королівська родина
  Наступний матеріал
  Сили АТО продовжили сьогодні звільняти населені пункти від терористів
  Теги:
  Loading...