Хмельницьку ОДА захопили протестувальники

  У Хмельницькому мітингарі захопили будівлю Обласної держадміністрації. Цього разу все відбулося мирно. Декілька сотень людей зайшли до приміщення.

   

  Співробітники міліції яких було близько 30-ти спротиву активістам не чинили. Усі кабінети чиновників були зачиненими. На робочому місці перебував лише голова облради Микола Дерикот. Він вийшов до протестувальників на Майдан. Активісти вимагали від нього вийти з лав Партії регіонів і скликати позачергову сесію, на якій депутати мають розглянути усі вимоги євромайданівців.

  Перший протестувальник: «Негайно скликання Обласної ради, яка має засудити все те,що відбувається в Києві і підтримати громаду області. Закликаємо в тому числі розпустити Партію регіонів в раді і підтримати народ!!!»

  Другий протестувальник: «Мужики! Та невже вам не шкода своїх дітей, невже не шкода свого майбутнього. Всі на Київ. Ми тут нічого не зробимо. Ми там маємо бути. Майдан зараз задихається. Мужики,будьте українцями!!! Їдьте на Майдан, їдьте в Київ».

  Микола Дерикот, голова Хмельницької обласної ради: «Я громадянин цієї держави і ніколи не буде того, щоб я ніс на собі той тягар, де гинуть люди-ніколи! Ми не маємо права в державі цього допускати! Я з вами буду постійно. Я засуджую дії, де гинуть люди».

  Попередній матеріал
  Банк «Надра» встановив ліміт на зняття готівки
  Наступний матеріал
  Позафракційні депутати вимагають скликати пленарне засідання ВР
  Теги:
  Loading...