"Картку киянина" почнуть видавати вже цього тижня

  "Картку киянина" почнуть видавати вже цього тижня. У рамках тестування її отримає сто осіб, а наприкінці місяця - видадуть і решті пільговиків.
  У "карткці киянина" буде зберігатися інформація про пільги, які має її власник. Зокрема, це - проїзд у громадському транспорті та знижка до 20 відсотків на вітчизняні медикаменти у  аптеках підприємства "Фармація". Містяни, які не мають пільг, теж зможуть скористатися карткою киянина як дисконтною: у торгових мережах-партнерах проекту або як звичайною банківською карткою. Однак отримати її вони зможуть не раніше наступного року. Тоді як усі 600-т тисяч пільговиків матимуть картку киянина вже до кінця цього року. Нагадаємо, ввести цю карту збиралися ще у 2004 році. У такий спосіб міська влада хотіла порахувати пільговиків та контролювати порядок надання пільг у Києві.

  Руслан Крамаренко, заступник голови КМДА: "Отрабатываем, смотрим, что весь этот механизм работает и каждому киевлянину, которій имеет право на доплату или будет иметь на карточку - мы организуем звонок, мы у него примем документы и мы уйдем от возможных столпотворений и не удобств для того, чтобы получить карточку".
  Попередній матеріал
  У 250 грн. обійдеться українцям цьогорічний великодній кошик
  Наступний матеріал
  Метро на Троєщину почнуть будувати уже наступного року
  Теги: