Кандидати в мери Києва влаштували бум суботників

  І зеленіше, і чистіше, і з політиками. У столиці позачергова мерська кампанія ознаменувалася справжнім бумом суботників. Кандидати на київське кермо зваблюють виборців умінням прибрати сміття та садити дерева.
  Нинішній мер, Леонід Черновецький обрав для прибирання парк Перемоги в Дарницькому районі столиці. Там свою толоку мер розпочав символічно - власноруч посадив дерево. Загалом, підкрелив київський чільник, до Великодня за його вказівкою впрорядкують 62 об`єкти: серед них парки, водойми і зоопарк. А після роботи лопатою, Черновецький спробував водний атракціон. Каже, сподобалося.

  Леонід Черновецький, Київський міський голова: "Меня радует то, что многие партии и блоки это вобщем-то поддерживают. Это хорошо. Правда, да иногда деруться за отдельные участки работы. В любом случае я благодарен за каждое посаженное дерево".

  А на Виноградарі сьогодні з`явився Міністерський парк. Щоправда, назва ця поки що неофіційна, а експромт від кандидата в мери Олександра Турчинова. Він із армією міністрів  вийшов на толоку, щоби засадити липами, березами та грабами пустир на житловому масиві Виноградар.  Процесом народження нового парку керував безпосередньо міністр охорони навколишнього середовища Георгій Філіпчук. Решта міністрів та сам віце-прем`єр Турчинов слідували його настановами. Майже за годину колишня пустка перетворилася на парк. У такий спосіб прикрашати місто кандидат на посаду мера Олександр Турчинов обіцяє до та після мерських перегонів.

  Олександр Турчинов, кандидат на посаду Київського міського голови: "На жаль, дуже багато доводиться проводити часу в кабінеті. І праця на свіжому повітрі - це колосальне задоволення. Юлія Володимирівна? Ви знаєте, сьогодні всі чоловіки уряду, ви бачили вийшли працювати, але ж Юлія Володимирівна зараз проводить дуже серйозну нараду щодо антиінфляційних заходів, і ми дерева посадили і за неї".

  А в мікрорайоні Теремки-2 з лопатами та граблями висадився біло-блактний десант. Тут працівників жеків надихав на прибирання висуванець у мери регіонал Василь Горбаль. Результат -  і без того зелений Голосієвський район позеленішав ще на сотню дерев та кущів. Учасники толоки тішилися та сподівалися, що дерева приймуться. Сам же претендент на мерське крісло запевняв журналістів, що почувається природно в амплуа дачника.
  Попередній матеріал
  Понад 10.000 мешканців Ужгорода вийшли на суботник
  Наступний матеріал
  Відео з викраденим послом Пакистану оприлюднили таліби
  Теги:
  Loading...