Олександр Каленков
Олександр Каленков
5.ua

Каленков повідомив про створення групи з підвищення ефективності роботи УЗ: відбулося перше засідання

  На засіданнях обговорюватимуть як стратегічні, так і операційні питання роботи залізниці

  Представники "Укрзалізниці", гірничо-металургійного та енергетичного комплексів створили постійно діючу оперативну групу, яка займатиметься питанням підвищення ефективності роботи залізниці. Про це виданню "Мінпром" повідомив президент Об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков.

  Зокрема він розповів, що рішення про створення групи було прийнято позаминулого тижня, а її перше засідання відбулося минулої середи, 4 липня.

  Каленков зазначив, що на засіданнях обговорюватимуть як стратегічні питання роботи залізниці (зокрема проблему дефіциту тяги), так і операційні, що стосуються залізничного сполучення на ділянках доріг у напрямку Маріуполя, західних переходах, а також браку вагонів тощо.

  "На кожне з цих питань "Укрзалізниця" взялася розробити план виходу з проблемної ситуації. Ми визначаємо для себе низку показників, які ми будемо відстежувати разом з УЗ", – повідомив він.

  Президент ОП додав: "Група починає свою діяльність на хорошій платформі. Ми проситимемо "Укрзалізницю" ділиться своїми показниками і, своєю чергою, – надамо залізниці свої плани і цифри. В нас має бути розуміння, що в УЗ змінюється на краще, і що можна зробити – як з боку залізниці, так і з нашого боку – для підвищення операційної ефективності".

  Попередній матеріал
  Якість – європейська: названо три області-лідери з ремонту доріг
  Наступний матеріал
  У Харкові п’яного водія впіймали за допомогою штучного затору
  Теги: