Інвестори 3 роки чекають обіцяного житла

  Дім - є, а жити ніде. Завершити зведення 27-поверхового будинку на вулиці Лохвицькій вимагають інвестори від забудовника. Здати в експлутацію його мали ще три роки тому, однак - роботи досі тривають. Люди змушені селитися у домівки, де немає ані світла, ані води.

  У нову квартиру родина пані Дар’ї мала заселитися ще 2008-го року. Проте зведення будинку ще й досі не завершилося. Чекати офіційного новосілля - терпець увірвався. Три місяці тому родина Рогозіних заїхала самовільно.

  Дар’я Рогозіна, мешканка будинку: "Ну, где-то 2 месяца мы ходили, просили, писали, требовали. Ну вот, подключили нам холодную воду. Свет у нас временный, то есть, когда варят - у нас все скачет. У нас вот стабилизатор напряжения стоит, потому что если б его не было - у нас бы техника погорела вся".

  Холодна вода та світло тут є лише в окремих квартирах. За систему опалення будівельники ще й не бралися. Натомість - вже почав протікати дах. Не забарилися і комунальники: на адреси мешканців почали справно надходити комунальні рахунки. Окрема графа - кошти за утримання будинку.

  Лідія Рогозіна, мешканка будинку: "До речі, я сама з 24 етажа по перший підмітаю лєсніцу. А коли мені прийшов рахунок - до речі, по 6 гривень за квадратний метр за утримання будинку нарахувала якась організація Рембетсервіс. Я не знаю, де вона взялась, бо так як документів на квартири у нас немає, то ми ніякого договору не заключали".

  Уже місяць двічі на тиждень інвестори збираються на подвір’ї багатоповерхівки. Щоразу вимагають пояснень у директора будівництва. Той у всьому звинувачує фінансову кризу.

  Андрій Хасанов, директор будівництва: "Компания вошла в кризис. Не мы одни остановились. Но мы не остановились реально и потихоньку уже двигаемся и наращиваем темпы для сдачи дома в експлуатацию".

  Роботи завершуються - божиться і  керівник будівельної компанії. Він переконує: за місяць власники отримають документи на житло.

  Анатолій Войцехівський, директор будівельної компанії: "Мы сделали кое-какую корректировку проекта. Практически мы уже узаконили ее, и мы действительно планируем получить сертификат соответствия в августе месяце. Если по каким-то причинам это не произойдет, то это обязательно произойдет в сентябре".

  Проте, черговим обіцянкам власники квартир не вірять. По допомогу вирішили звернутися до чиновників та служителів Феміди. Активісти вже направили звернення Президенту, прем’єр-міністру, голові КМДА та прокурору міста.

  Наталя Гончарова та Андрій Єршов, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У закарпатському селі Колочава - 10 музеїв і 20 пам`ятників
  Наступний матеріал
  Будівництво в буферній зоні Софії Київської триває попри рішення пркуратури і КМДА
  Теги: