Інститут урбаністики: оновлення НСК "Олімпійський" може призвести до проблем з транспортом

  Транспортний колапс може спричинити введення в експлутацію оновленого НСК "Олімпійський". Таке прогнозують експерти Інституту урбаністики.
  На їхню думку, робота стадіону після реконструкції призведе до неабиякого скупчення транспорту та людей. Але уникнути цього неможливо через щільність прилеглої території. Архітектори твердять, перетворення "Олімпійського" на масштабний комплекс - серйозний стратегічний прорахунок. Тож варто було не відмовлятися від ідеї будувати стадіон під проведення матчів Євро-2012 на околиці. Раніше планувалося звести такий неподалік станції метро "Червоний хутір". Натомість протилежної думки президент Спілки архітекторів України Ігор Шпара. Він стверджує, стадіон у центрі міста - це світовий стандарт. Передусім через те, що до нього зручніше дістатися.

  Ігор Шпара, президент Нацональної спілки архітекторів України: "Стадион будет рассчитан на 80-85 тысяч. На пристадионной площади - огромный офисный центр, который будет привлекать не то что раз в неделю или раз в месяц на проведение Евро тысячи люде постоянно, который не загрузят все. Во всем мире стадионы - в центральной части города и они значительно удобнее".
  Попередній матеріал
  "Хрещатик": виборча кампанія Черновецького коштувала 493 000 гривень
  Наступний матеріал
  10.06 відбудеться сесія Київради
  Теги: