Фото МВС

Групу жорстоких рекетирів викрили співробітники УБОЗ Київщини

  Працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Київській області (УБОЗ) викрили суспільно небезпечну групу, учасники якої спеціалізувалися на викраденнях людей, вимаганнях та розбоях. Про це 29 серпня  розповів начальник УБОЗ Іван Пономарьов.


  Одним із лідерів бандформування став професійний спортсмен з міста Горлівки (Донецька область). На початку 2000-х він був постійним призером багатьох національних чемпіонатів із самбо. Однак подальшу долю, як і його батько – місцевий кримінальний авторитет, він вирішив пов’язати з криміналом.

  Прес-служба Київського УБОЗу повідомила, що у ході документування злочинної діяльності оперативними працівниками спільно зі слідчими СУ ГУМВС України в м. Києві та під процесуальним керівництвом прокуратури Києва проведено 11 обшуків, у результаті яких вилучено арсенал зброї:  дві гвинтівки "Сайга", мисливську рушницю, пістолет ТТ, макет автомата Калашникова, стартовий пістолет й чималу кількість набоїв.

  Також у спільників правоохоронці вилучили й інші докази їх незаконної діяльності, як приклад, боргові розписки та кредитні картки потерпілих.

  За словами начальника УБОЗ Івана Пономарьова, "учасники групи вирізнялися особливою зухвалістю та жорстокістю, застосовуючи до своїх жертв погрози та заходи фізичного впливу".

  Один з потерпілих, з яким "попрацювали" зловмисники, більше ніж півроку пробув у комі. Спочатку його вивезли до лісу, а потім били металевими прутами. Чоловік дивом залишився живим: йому переламали кістки черепу та кінцівок. Однак, вийшовши з коми, його боротьба за життя й далі продовжується.

  Наразі двох учасників згідно з рішенням суду заарештовано, ще одного – оголошено в розшук. Триває слідство.

  "Нам відомо, що кількість жертв вказаної групи є набагато більшою, тому ми продовжуємо проводити розшукові заходи та слідчі дії для встановлення всіх епізодів та інших осіб, причетних до злочинної діяльності", - підкреслив Іван Пономарьов.
  Попередній матеріал
  Нацгвардія знищила угрупування терористів у Комсомольському
  Наступний матеріал
  Тимчасовий уряд Лівії пішов у відставку
  Loading...