ГПУ направила до суду справу проти одного з командирів "Беркуту"

  Йому інкримінують перевищення повноважень під час подій 1 грудня 2013 року на Банковій та 18 лютого 2014-го на Грушевського та Інститутській

  У четвер, 31 березня, Генеральна прокуратура України передала до Печерського районного суду міста Києва обвинувальний акт стосовно колишнього командира батальйону міліції особливого призначення "Беркут" ГУМВС України в Харківській області за фактами вчинення протиправних дій під час протестних акцій. Як повідомляє прес-служба ГПУ, екс-командиру інкримінують перевищення влади та своїх службових повноважень під час подій 1 грудня 2013 року на Банковій у Києві.

  Крім того, щодо цих подій йому інкримінують неналежне виконання своїх службових обов’язків, внаслідок чого 26 бійців внутрішніх військ та патрульно-постової служби отримали тілесні ушкодження.

  Так само у перевищенні влади та своїх службових повноважень колишнього командира "беркутівців" звинувачують  під час подій 18 лютого 2014 року на вулицях Грушевського та Інститутській, Кріпосному провулку та Маріїнському парку в Києві. Зокрема, серед звинувачень у цьому епізоді - протиправне та надмірне застосуванням фізичної сили, спеціальних засобів та прихованого застосування боєприпасів (набоїв) для вогнепальної зброї, внаслідок чого загинули троє осіб, тяжкі тілесні ушкодження отримали 12 осіб, тілесних ушкоджень середньої тяжкості зазнала 31 особа, легких тілесних – 61 особа.

  Попередній матеріал
  Прем’єра «V.S.O.P.»: Андрухович, Karbido і VJ group CUBE
  Наступний матеріал
  "Дай їм прикурить!" – штаб АТО показав, як бійці ЗСУ відбивають атаки в авдіївській промзоні