Євген Кравцов
Євген Кравцов cfts.org.ua

Говорити, що УЗ існує абсолютно безприв'язно до Дубневичів, я не можу – Кравцов

  В.о. голови правління "Укрзалізниці" висловив сумнів, що масштаби існуючих крадіжок у компанії обчислюються мільярдними сумами

  Виконуючий обов'язки керівника ПАТ "Укрзалізниця" в інтерв'ю виданню "Економічна правда" позначив "напрямки боротьби з крадіжками, неефективністю і надмірним впливом політики".

  "На великому рівні – закупівлі та пов'язані з цим питання. Наступний момент – ми відмовилися від практики підняття ціни за договорами поставки дизеля. Також великий обсяг крадіжок у вантажних і пасажирських перевезеннях", – зазначив чинний глава УЗ. Втім, він висловив сумніви, що масштаби існуючих крадіжок обчислюються мільярдними сумами.

  Раніше екс-перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер оцінював корупцію в УЗ у близько $2 млрд на рік, а сам міністр інфраструктури Володимир Омелян говорив про суму в 15 млрд грн на рік. Коментуючи ці цифри, Кравцов відзначив, що "не може уявити, щоб був такий обсяг крадіжок і неефективності".

  Також Омелян раніше повідомляв про проведення 50 обшуків у справах про корупцію в Укрзалізниці, і уточнював на своїй Facebook-сторінці, що "під підозрою громадяни Дубневичі, Михальчук, Костюк та інша весела гоп-компанія". Водночас, сам керівник держкомпанії у інтерв'ю наголосив, що йому нічого невідомо про відкриті кримінальні справи проти менеджерів УЗ.

  Крім того, Кравцов заперечив, що проходив процедуру узгодження на нині займану посаду у голови транспортного комітету ВР Ярослава Дубневича. Кажучи про вплив братів Дубневичів на залізничну монополію він, втім, уточнив: "Треба розуміти, що Ярослав Дубневич – глава транспортного комітету, Богдан Дубневич – в комітеті з питань бюджету Верховної Ради. Це органи, які формально мають інструментарій у частині запитів взаємодії з УЗ. Тому говорити, що компанія існує абсолютно безприв'язно до них, не можу".

  Попередній матеріал
  Армійці ведуть вогонь у відповідь: Лисенко розповів про обстановку на фронті
  Наступний матеріал
  Генштаб відрегулював порядок отримання відпусток військовими
  Теги:
  Loading...