Готуватися до Дня Перемоги вже почали на Київщині

  Готуватися до Дня Перемоги вже почали на Київщині.

  Цьогоріч центром святування в області стане Національний музей-заповідник "Битва за Київ у 1943 року" що у Нових Петрівцях. Туди 9 травня приїдуть близько тисячі ветеранів з усієї області. До Дня Перемоги у музеї проведуть косметичний ремонт пам’ятників та встановлять новий - мотоциклістам. З’явиться у заповіднику і дорога миру. Прикрашатимуть територію музею 20 тисяч тюльпанів та чорнобривців. Усього ж у музеї близько семи тисяч експонатів. Перевірити, як іде підготока до свята приїхав губернатор Анатолій Присяжнюк.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Сьогодні, як кажуть, не стидно приймати не одну делегацію, дітей тому що в дуже хорошому стані. Зрозуміло, після зими нам потрібно і посадити квіти, побілити, дещо пофарбувати - це зрозуміло. Затрати будуть мінімальні".

  Іван Вікован, директор національного музею-заповідника "Битва за Київ у 1943 році": "В цьому році ми відкриєм і в Україні ми впреше будемо на території музея буде встановлена скульптура, яка буде символізувати будемо говорити, дорогу миру, єднання, дружби та інше. Це перше, що я хотів би сказати. І ми відкриємо ще в цьому році пам’ятник мотоциклістам, які перші в роки війни, мотороті та інше".

  Попередній матеріал
  У київському музеї Ханенків під загрозою опинилися полотна 17 ст.
  Наступний матеріал
  Киянам та гостям столиці пропонують прокататися Дніпром
  Теги:
  Loading...