Горбаль підписав меморандум про співпрацю із понад 20-ма громадськими організаціями

  Меморандум про співпрацю підписали громадські організації Шевченківського, Печерського та Солом`янского районів з народним депутатом Василем Горбалем, усього - понад 20 об`єднань.

  Це організації, які опікуються багатодітними сім`ями, ветерами та займаються просвітницькою діяльністю. Меморандум передбачає обговорення законодавчих ініціатив разом з народним депутатом. Документ розрахований на співпрацю протягом 5-ти років.

  Андрій Сидоренко, представник громадської організації: "У будь-якому випадку, коли підписуємо договір з владою - це можливість співпрацювати. Не просто, що є влада окремо, а є народ окремо, є громадська органзація окремо. У договорі прописані конкретні пункти, по яких участках, як ми будемо конкретно працювати, в якому напрямку. Тобто, це саме можливість працювати".

  Василь Горбаль, народний депутат України: "Громадські організації, які дійсно вже мають і досвід роботи, і відповідний авторитет і серед мешканців, і знають реальні проблеми на території. Тим більше, з огляду на те, що в Києві фактично зруйнована система місцевого самоврядування. Тому, власне, на роботу громадських організацій потрібно опиратися в цей період, поки ми не відновимо систему місцевого самоврядування в місті Києві".

  Попередній матеріал
  На Виноградарі випустили на маршрути 20 нових тролейбусів та автобусів
  Наступний матеріал
  Опалювальний сезон вже стартував для 10% киян
  Теги: