Голубченко звітував про підготовку до Євро-2012

  До футбольного чемпіонату залишається менше двох років, а низка проектів й досі на стадії розгляду. Про підготовку до Євро відзвітував заступник мера Анатолій Голубченко.

  Зараз увага чиновників прикута до транспортної галузі. Із середмістя приберуть усі маршрутки. Натомість відкриють додаткові смуги для громадського транспорту. Також до кінця 2011 року планують відкрити авторух Подільським мостовим переходом. Однак і це під питанням, адже наразі немає грошей. Треба - два з половиною мільярди гривень. Не оминуть змін і таксі. Містом їздитимуть авто одного кольору і з однаковими позначками. В салоні мають бути таксометри і термінали для кредитних карток. Не відповідає вимогам УЄФА і ситуація з безпритульними тваринами. Для них хочуть збільшити кількість притулків, а самих чотирилапих стерилізувати. Проте досі коштів на це немає. 
  Анатолій Голубченко: Системної роботи з безпритульними тваринами не було і завжди шукали вихід на момент. У нас будуть громадські слухання по поводженню з бездомними тваринами, безпритульними у Київській адміністрації. Я думаю, що це буде або на наступному тижні, або через тиждень.

  Попередній матеріал
  СБУ розслідує махінації із земельними рішеннями у Київраді
  Наступний матеріал
  Ковзанку "Крижинка" знесуть, але ненадовго
  Теги: