Голову Київської ОДА просять створити анктикризовий комітет

  Негайно створити анктикризовий комітет на Київщині - вимагають від обласного губернатора представники селищних рад та чиновники на місцях. Вони занепокоєні різким зростанням безробіття через закриття більшості підприємств Києва та області.
  Крім того, чиновники переймаються погіршенням криміногенної ситуації в області. Ще до початку кризи там бракувало стражів порядку, а за нинішніх обставин і поготів. Тож щоб зменшити наслідки кризи, пік якої, за прогнозами експертів, припаде на весну, обласні урядники мають поквапитися в пошуках антикризової стратегії.

  Андрій Каїмов, в.о.керівника управління земельних ресурсів: "Создание антикризисного комитета должно происходить при поддержке существующей власти и губернатора. Комитет должен быть народным. Он не должен включать в себя тех же чиновников, которые занимают на сегодняшний день посты. Местным органам самуправления неплохо было бы подумать о порядке в сёлах и представлять ту власть, которой они наделены. Необходима чёткая программа действий, которая в ближайшее время должна быть утверждена".
  Попередній матеріал
  Православні відзначають свято введення в храм Пресвятої Богородиці
  Наступний матеріал
  Кому криза, а кому мати рідна: як збагачуються італійські мафіозі
  Теги:
  Loading...