iloveukraine.com.ua

Головну ялинку країни перенесуть на Софійську площу

  З огляду на трагічні події 2014 року на Майдані Незалежності та Хрещатику новорічні гуляння не проводитимуть. Київська влада має намір цього року перенести місце проведення новорічних та Різдвяних свят з Майдану Незалежності та вулиці Хрещатик на Софійську площу.


  Про це повідомила заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко після наради щодо проведення святкових заходів на Новий Рік та Різдво, передає прес-служба КМДА.

  "Остаточне рішення ще не прийнято. Але ми повинні з повагою ставитися до тих подій, які сталися на центральних вулицях Києва минулої зими. Тому, я заявляю вже зараз – міська влада категорично проти алкогольних напоїв, гучної музики та розважальних заходів на вулиці Хрещатик та на Майдані Незалежності", – заявила вона.

  За її словами, цього року місто планує організувати святкові заходи як на Софійській площі, так і на території Національного заповідника "Софія Київська".

  Так, власне на площі планується встановити головну ялинку країни, ярмаркові будиночки та сцену, на якій виступатимуть українські виконавці. На території Національного заповідника відбуватимуться виставка малюнків, конкурси новорічних іграшок та конкурс ялинок, на якому за звання кращої змагатимуться ялинки з усіх областей України. За традицією облаштують і резиденцію Святого Миколая.

  "Незважаючи на незначний в порівнянні з минулими роками бюджет, передбачений на новорічні свята, ми зробимо все можливе, щоб столичні дітлахи мали місце для свята, де вони змогли б розважатися, співати колядки та щедрівки тощо", – запевнила чиновниця.

  Особливу увагу, за її словами, цього року приділятимуть благодійним заходам. Так, частина різдвяних ярмарків стануть благодійними – кошти від продажу сувенірної новорічної продукції передадуть на допомогу постраждалим у зоні АТО.

  Планується, що святкування новорічних та різдвяних свят триватиме з 19 грудня 2014 року – Дня Святого Миколая та відкриття головної ялинки країни, до 14 січня 2015 року.

  "Міська влада також має намір розробити єдину для всіх районів столиці концепцію свята. Вивчають зараз і можливість встановлення у Києві відкритої ковзанки", - сказано в повідомленні.
  Попередній матеріал
  В ЄС заявляють про порушення територіальної цілісності України путінським "гумконвоєм"
  Наступний матеріал
  Терористи цілий день обстрілювали Донецький аеропорт - РНБО
  Теги:
  Loading...