Голова Київської ОДА провів зустріч з послом Куби

  Губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк зустрівся з послом Куби в Україні, Леоном Карбальо. Вони домовилися співпрацювати в економічній сфері, медицині та культурній царині.

  Цьогоріч оздоровитися на "Острові Свободи" зможуть близько 2-ох десятків дітей з області, які постраждали від Чорнобильської катастрофи. Українська сторона, коштом меценатів, оплатить лише авіапереліт. Натомість кубинська - витрати на проживання та медичне забезпечення. Відвідати цю країну зможуть і українські лікарі. Там вони обмінюватимуться досвідом зі своїми кубинськими колегами. 

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Ми маєм цілий ряд товарів, які можем сьогодні запропонувати Кубі, і Куба може нам запропонувати. Мене інтересує співпраця не тільки в області медицини і промисловості, а і культури, і спорту. В цілому, ми будем обмінюватись делегаціями, тому що є чому повчитись нашій стороні у Куби, а Кубі в нас".

  Леон Карбальо, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Куба в Україні: "Обсудили большой круг вопросов, нашли общие интересы, нашли взаимопонимание и, я думаю, что мы с сегодняшней встречи положили начало добрым, хорошим отношениям и сотрудничеству между Кубой и Киевской областью".

  Попередній матеріал
  Податківці закликають вчасно здавати декларації про доходи
  Наступний матеріал
  "Ванкувер Кенакс" достроково стали переможцями чемпіонату НХЛ
  Теги: